Прімера, 37-й тур. Реал Мадрид 3 — 2 Валенсія

Голи: Роналду, 26, 59, Бензема, 42 - Родріго, 56, Гомеш, 82

Реал: Касілов - Данило, Рамос, Варан, Марсело - Каземіро, Кроос, Джеймс - Лукас Васкес (Хесе, 76), Бензема (Ковачич, 65), Роналду (Арбелоа, 79)

Валенсія: Алвес - Барраган, Мустафі, Абденнур (Міна, 46), Сікейра - Канселье (Гомеш, 46), Пареха, Фуего, Перес (Пьятті, 86), Родріго - Алькасер

Попередження: Каземіро - Перес, Сікейра, Гомеш, Фуего

Вилучення: Родріго, 85

Тільки перемога над Валенсією в центральному матчі 37-го туру Ла Ліги залишала Реал в чемпіонській гонці. Перед звітним поєдинком Вершкові на один бал відставали від Барси і Атлетіко, які грали свої зустрічі одночасно з командою Зінедіна Зідана. На Кулес очікувалося каталонське дербі, а Індіанці протистояли інший Валенсії командою - Леванте. На інших сподівайся, але й сам не зівай. Як бачимо, навіть нічия (нагадаємо, матч першого кола завершився з рахунком 2: 2) могла стати фатальною для Королівського клубу. Втім, Валенсія ніяких завдань не вирішує, але для Пако Айестарана і ряду футболістів - це одна з останніх можливостей довести, що вони гідні залишитися в команді на наступний сезон.

Не варто забувати, що в середу мадридці грали в півфіналі Ліги чемпіонів. Незважаючи на те, що Бланкос впевнено пройшли Ман Сіті, накопичена втома наприкінці сезону могла позначитися на гравцях Реала в такому важливому матчі.Тим більше, Зінедін Зідан не зміг розраховувати на двох виконавців - Кейлор Навас і Гарет Бейл пропускали цей матч.

Команди почали зустріч дуже обережно. М'яч рідко потрапляв в штрафну одного з суперників, переважно перебуваючи в центрі поля. Буквально перший же момент в матчі привів до забитого голу. Роналду отримав м'яч в двадцяти п'яти метрах від воріт, обіграв Абденнур і пробив з лінії штрафного в дальній кут - без шансів для Дані Алвеша. Реал продовжував насідати, було багато напруги біля воріт Мишей, і перед самою перервою господарі збільшили рахунок. Після прострілу Роналду, Бензема пробив п'ятою - Алвеш врятував свою команду, але з другої спроби Карім був точний. З рахунком 2: 0 команди пішли на перерву.

Другий тайм почався з того, що команди обмінялися небезпечними моментами, а потім і голами. Спочатку Бензема мало не оформив дубль - воротар Валенсії в падінні парирував удар Каріма головою з кількох метрів. У наступній атаці Лос Чес заробили небезпечний штрафний, який виконав Дані Парехо, але влучив у поперечину. Але вже через хвилину Реал розводив м'яч з центру поля. Після прострілу Андре Гомеша, Кіко Касілья кулаком вибив м'яч на Морено - Родріго з вісімнадцяти метрів влучив у сітку воріт. Втім, недовго раділи гості: Роналду відразу ж вийшов один на один з Алвешем і перекинув його: 3: 1.

До кінця матчу залишалося близько півгодини гри. Валенсія пішла вперед, а вийшли на заміну Гомеш і Міна надали команді більше гостроти. Парехо, Гомеш, Пако Алькастер, Мустафі могли забивати не раз, але виручав Кіко Кастілья, відбиваючи удари суперників. Мабуть, завдяки воротарю Реал не втратив очки в цьому матчі. Але все-таки, м'яч ще раз побував у сітці воріт господарів. Андре Гомеш завдав точного удару в дальній кут воріт з двадцяти метрів і в черговий раз довів, що не дарма топ-клуби Європи проявляють інтерес до його персони.

Вершкові перемогли 3: 2, скористалися програшем Атлетіко і залишилися єдиними, хто може відібрати титул у Барселони.Заключний матч Реал проведе на виїзді проти Депортіво, а каталонці зіграють з Гранадою.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Аймен Абденнур Гільєрме Сікейра Жоау Канселье Даніель Пареха Хаві Фуего Енцо Перес Родріго Морено Пако Алькасер Андре Гомеш Санті Міна Пабло П'ятті Я не дивився матч Мені нема кого виділити